Zdrowe. Tradycyjne. Smaczne.
Zdrowe. Tradycyjne. Smaczne.
· O Nas ·
O Nas

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią tradycją. Działalność rozpoczęliśmy w roku 1968 roku i od tamtej pory dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty pozostawały na najwyższym poziomie. Od początku działalności produkujemy naturalne i tradycyjne sery oraz masło. W ostatnim czasie poszerzyliśmy swój asortyment o napoje fermentowane oraz śmietany i śmietanki.

Zakład produkcyjny Rospuda znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski – w miejscowości Filipów. Jest to jeden z najczystszych regionów Polski, położony w regionie Pojezierza Zachodniosuwalskiego. Z okolicy Chronionego Krajobrazu Doliny Rospudy pochodzi naturalne mleko, które używamy do produkcji naszych wyrobów.

O Nas

Skład naszych produktów pozostaje niezmienny od wielu lat – oparty na zastrzeżonych recepturach. Jest to zasługa naszej ciężkiej, wieloletniej pracy oraz niepoddawaniu się tańszym zamiennikom.
Nasze wyroby nie posiadają dodatków chemicznych. Zachowują naturalne walory smakowe oraz cenne witaminy i minerały. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były naturalne i wysokiej jakości, dbając przy tym o środowisko naturalne.