Zdrowe. Tradycyjne. Smaczne.
Zdrowe. Tradycyjne. Smaczne.
· O Nas ·
O Nas

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią tradycją. Od początku działalności produkujemy naturalne i tradycyjne sery oraz masło. Działalność rozpoczęliśmy w roku 1968 i do chwili obecnej, nasze produkty pozostają niezmienne.

Zakład produkcyjny Rospuda znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski – w miejscowości Filipów. Jest to jeden z najczystszych regionów Polski, położony w regionie Pojezierza Zachodniosuwalskiego. Stąd też pochodzi naturalne mleko, które używamy do produkcji, od krów wypasanych na zielonych łąkach – z dala od głównych dróg i dużych miast w okolicy Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Rospudy.

O Nas

Skład wszystkich naszych produktów pozostaje niezmienny od wielu lat – oparty na zastrzeżonych recepturach. Jest to zasługa naszej ciężkiej, wieloletniej pracy oraz niepoddawaniu się tańszym zamiennikom.

Nasze sery i masło nie posiadają dodatków chemicznych. Zachowują naturalne walory smakowe oraz cenne witaminy i minerały. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były naturalne i wysokiej jakości, dbając przy tym o środowisko naturalne.